Vampiiritapja Buffy 11. osas hakkavad inimesi ründama elutud objektid, nt pesapallikurikas, ning kõik rünnatavad on kuidagimoodi seotud Cordeliaga. Kuid mis seda põhjustab, kas telekinees, poltergeist… või nähtamatu tüdruk?

Marki leheküljelt kommentaare lugedes tuleb taas välja, et paljude puhul tabab selle osa sõnum väga valusalt märki. Ilmneb, et päris paljusid on kooli ajal tõrjutud ja nende aastaraamatusse Have a nice summer! kirjutatud. Ehkki kui arvestada, et sedasama räägivad ka peaaegu kõik Hollywoodi tähed, tekib küsimus, kas mõni inimene Ameerika koolis üleüldse populaarne on. Sellegipoolest on tegu tõsise teemaga, muuhulgas selgus näiteks, et üks kommenteerija unustati rühmatöö grupi liikmete ja isegi õppejõu poolt tõepoolest täitsa ära, kuigi päris nähtamatuks ta ei muutunud. Mulle endale kooli ajast seda tüüpi probleeme ei meenu. Norimist ja kiusamist muidugi oli, aga headele hinnetele õppijad jäävad teistele sageli ette, nii et selles pole midagi erilist. Sain ja saan endiste koolikaaslastega enda meelest täiesti normaalselt läbi, näiteks nägin tänagi kaht kooliõde, kellest oleksin nagu mühakas mööda läinud, kui nad mind ise tervitanud poleks. Ei tohi ikka käimise ajal blogi kirjutamise peale mõelda, peab rohkem ümbrust jälgima.

Kõrvalepõige seente juurde taas tehtud, kirjutaks nüüd mõne sõnaga osast kah. Mis silmist, see arust tugevaim külg ilmselt ongi sõnum, millest sai eespool juba juttu tehtud, ehkki see on taas kord võrdlemisi paksude värvidega esitatud. Samuti on positiivne see, et esmakordselt pühendatakse rohkem tähelepanu Cordeliale, kes lähemal vaatlusel osutub enamaks kui lihtsalt üheks uhkeks ja edevaks tüdrukuks. Segaseks jääb, miks valis nähtamatu tüdruk Marcie (Clea DuVall) ohvriks just Cordelia, kui tagasivaated näitavad, et välja ei teinud temast tegelikult keegi. Marcie teod ja motiiv on tegelikult nii kaheldava väärtusega, et parem on selle peale rohkem mitte mõelda. Salatoimikutest maha viksitud puänt, millele sarjas lahendust ei tulegi, oleks samuti võinud olemata olla.

Kõrvalliinidest nii palju, et taas astub mängu direktor Snyder, kes kohe tunneb, et Buffy on järjekordselt paha peal väljas, kuid sedapuhku pärsib tema tegutsemist kooli võimalik kohtussekaebamine vigasaanud õpilaste poolt. Välja ilmub ka Angel, kes toob Gilesile olulise raamatu, kuid sellest lähemalt juba järgmise osa ülevaates. Pinge kasvab.

Ühesõnaga: näe teisi inimesi enda kõrval ja ära ole nagu Cordelia (This is all about me. Me, me, me!). 8/10