Häid jõule kõigile lugejatele, keda siia viimasel ajal minu üllatuseks aeg-ajalt ikka satub. Ülimalt populaarseks osutunud arvelduskrediidi jutukeses mainitu on nüüd tõeks saanud ja juba paar päeva elan vähemalt Swedbankis krediidivaba inimese elu. Veel lepingu pikendamisest keeldumise põhjusi analüüsida püüdes jõudsin järeldusele, et äraütlemisele ei saanud olla muud põhjendust kui see, et minu määratud tagasimaksega krediitkaardi (kunagise Ego) saldo liikus samuti üpris limiidi lähedal ja igakuise tagasimakse tegemise päeval arvestati kõigepealt intress, millele seejärel lisati tagasimakse. Selle hookuspookuse tulemusel läks krediitkaardi saldo mõnel korral ajutiselt üle limiidi, ehkki mina pole midagi valesti teinud ja viga on Programmis. Samas pole enam vahet, olid need põhjused, millised nad olid, mina rohkem krediiti ei taotlenud.

www.spiderworld.com aga oli kõigist minu püüdlustest hoolimata taas poolteist päeva maas. Nimelt leidsin ümberkonfigureerimise käigus enda arust võrdlemisi lihtsa lahenduse, kuidas saada lahti eelmises postituses mainitud häirivast konsooliaknast. Täpsemalt muutsin ära kasutaja, kelle õigustes skript käima pannakse. Paraku selgus, et nimetatud kasutajal puudus õigus Windowsi teenuseid käivitada ja peatada. Probleemi lahendamiseks andsin talle õigusi juurde, aga kontrollimaks, kas asi töötab, peame ootama Apache’i järjekordset ärakukkumist. Loodetavasti kõik töötab ja kui ei tööta, siis märkan saidi mittetöötamist võrdlemisi ruttu nagu seekord.

Kuna seekordsete pühade ajal on mul tavapärasest rohkem vaba aega, kirjutan siia sel nädalal tõenäoliselt veel mõne jutukese, aga seniks veel kord häid pühi!