Angeli 4. osas püüab Angel noort Melissat (Tushka Bergen), keda politsei aidata ei suutnud, ohtliku ahistaja eest kaitsta. Ahistaja ise, dr Ronald Meltzer (Andy Umberger) osutub aga kõvemaks pähkliks, kui esialgu arvata võis.

Tundub, et minu ja Marki mõtted liiguvad viimasel ajal sarnast rada pidi: paljude arvamusele vastupidiselt meeldis Ma lagunen koost meile mõlemale rohkem kui eelmine osa, Pimedas. Vaadates, kelle sulest käesolev osa pärit (jällegi Joss Whedon ja David Greenwalt) polegi see nii üllatav; üllatav on pigem see, et paljud peavad seda üheks halvemaks Angeli osaks üleüldse. Selleks, et käesolevast osast täit rõõmu tunda, tuleb muidugi osata kõige aluseks olevasse lootusetult naeruväärsesse ideesse loominguliselt suhtuda. Puudub hea selgitus, miks ja kuidas dr Meltzer kehaosi enda küljest eraldada ja kaugelt juhtida suudab, ent seda mitte tähele pannes suudame keskenduda olulisele, milleks on ahistamise küsimus.

Marki ülevaade Ma lagunen koost kohta oli üsna omapärane ja napisõnaline, kuid ometi saab sealt lugeda, et oma lühikese elu jooksul on ta suutnud langeda juba umbes 15 (viisteist) korda ahistaja ohvriks. Kui arvestada kõike muudki, mida ta enda kohta paljastanud on, siis kurat küll, nii halva õnnega inimest, kel mõistus endiselt korras, ei saa lihtsalt olemas olla, sestap tundub mulle taas, et nii tema kui ameerika ühiskond tervikuna kasutab karme termineid liiga kergekäeliselt, mistõttu nende väärtus devalveerub. Väga võimalik, et mõned neist olid tõepoolest sama ebameeldivad kujud kui Meltzer, kuid viisteist ahistamisjuhtumit tundub siiski täiesti ebareaalne. Samas, mind on elu järjekordselt sarnastest katsumustest säästnud ja võib-olla ei oska ma toimunut just sellepärast vääriliselt hinnata. Siiski olen veendunud, et dr Meltzeri ja Buffyst tuttava Tedi võtete asemel tuleks armusuhetes kasutada teistsugust, vähem kõhedat lähenemist. Huvitav paralleel Buffyga on seegi, et vaese doktori saatus sarnaneb väga Kohtuniku saatusega, kes omal ajal samuti tükkideks lõiguti ja kastidesse pakiti.

Dr Meltzeri rollis on Andy Umberger, kes, kui ma kohutavalt ei eksi, mängib esimesena Buffys ja Angelis erinevaid tegelasi. Kuna Umberger osaleb ka Fireflys, siis on ta üks neist näitlejaist, kes sai hakkama Whedoni hat-trick‘iga. Nukumajake (Dollhouse) muutis kogu selle statistika muidugi märkimisväärselt segasemaks, kuid see on sellegipoolest märkimisväärne saavutus. Kate Lockleyna on tagasi Elisabeth Röhm, kuid talle ei anta kahjuks erilist võimalust end näidata, samuti mainitakse nimeliselt ära Wolfram & Hart, kuid kurja advokaadibüroo tegelased jäävad seekord kulisside taha. 9/10

Doyle: Mitut noort naist me ahistajate eest kaitsnud oleme? Kokku… nelja. Ja neist kolm on vägagi elus.