Vampiiritapja Buffy neljanda hooaja 18. osas nahistavad Buffy ja Riley voodis. Punkt.

Metsikute taimelava on osa, mille kohta pole eriti midagi öelda, sest selles ei juhtu tõesti kohe peaaegu mitte midagi. Nojah, saabki varakult õhtule. Välja võiks vast tuua, et ta jagab (originaal)pealkirja Maurice Sendaki lasteraamatuga Seal, kus elavad metsakollid, kuid kuna Buffys ühtki metsakolli silma ei torka, siis raamatu pealkiri ei kõlvanud hästi kasutada ja tuli ise midagi välja mõelda.

Käesoleva osa stsenarist Tracey Forbes kirjutas varem veel osad Õlu pähh! ja Melanhoolia, mis ei kuulu küll Buffy parimate hulka, kuid on siiski selgelt paremad kui Metsikute taimelava. Selleks hetkeks oli küllap ka Joss Whedonile juba selge, et Forbesi nägemus erineb oluliselt sarja üldisest suunitlusest, mistõttu jäi Metsikute taimelava õnneks tema viimaseks kaastööks Buffyle. Õlu pähh!-il ja Metsikute taimelaval on veel üks veider ühine omadus: mõlemas teeb väikese rolli Bryan Cuprill, kelle jaoks need jäidki ainsateks ülesastumisteks Buffys.

Kuna Metsikute taimelava on sedavõrd sisutu, siis pole põhjust imestada, et ta kõikvõimalikes Buffy halvimate osade edetabelites häid kohti saavutab ja minugi hinne peegeldab seda selgesti. Pakun, et mu jooksvas edetabelis läheb ta auväärsele teisele kohale Pahade munade järel. Marki lehelgi oli rahval raskusi, leidmaks, mida võiks selle osa puhul positiivselt esile tuua. Enam-vähem ainsad asjad, mida inimesed kiitmise vääriliseks pidasid, olid Gilesi seni vaka all hoitud lauluoskus ja see, kuidas Spike end Buffy päästmisest välja keerutab. Mina pean isegi Gilesi suhtes suuresti eriarvamusele jääma, sest esiteks ei kuulu Behind Blue Eyes mu lemmiklugude hulka ja teiseks jätab esituski minu meelest soovida. Samas see, kuidas Willow’ Gilesi laulmist sõna otseses mõttes mokk töllakil pealt vaatab, on kahtlemata kahvatu osa üks tipphetki. Spike’i puhul nõustun üldsuse arvamusega. Side lõpp. 4/10

Willow' mokk

Xander: Kes tuleb minuga? Spike: Mina. Tean, et ma pole esmapilgul kangelase tüüpi… ja Buffy on korduvalt püüdnud mind tappa. Ja te ei meeldi mulle absoluutselt. Aga… (Paus.) See kõlab tegelikult päris veenvalt. (Lahkub.)